W dzisiejszych czasach wysoki iloraz inteligencji emocjonalnej, czyli EQ, jest nam potrzebny jak nigdy wcześniej. Dzięki książce „Inteligencja emocjonalna w działaniu nauczysz się korzystać z inteligencji emocjonalnej w kontaktach z bliskimi, ze współpracownikami i w innych relacjach.

Dowiesz się m.in., jak utarte myśli i nawyki wpływają na emocje, jak inni ludzie mogą wykorzystywać twoje uczucia, by tobą manipulować, i jak się przed tym bronić. Znajdziesz tu także zestaw praktycznych narzędzi i ćwiczeń, które pomogą ci zostawić za sobą dawne urazy i stać się w pełni sobą.

Justin Bariso jest  mówcą motywacyjnym i jednym z najpopularniejszych felietonistów Inc.com, prowadzi także własną agencję consultingową współpracującą z wieloma klientami, od małych firm po gigantów z listy Fortune 500.

Recenzje:

  • Dr Hendrie Weisinger, autor Inteligencji emocjonalnej w biznesie: „Wciągająca lektura wykorzystująca wiedzę  na temat naszych zachowań emocjonalnych i pokazująca, jak zaprząc tę wiedzę do działania”.
  • Jeff Haden, autor książki Mit motywacji:  „Inteligencja emocjonalna w działaniu  bije na głowę inne poradniki – prowokuje do myślenia oraz pokazuje, jak stać się lepszym przywódcą… i lepszym człowiekiem”.

Justin Bariso

Inteligencja emocjonalna w działaniu. Jak korzystać z inteligencji emocjonalnej na co dzień

Pin It on Pinterest

Share This