Działasz dla seniorów? Czy planujesz zaprosić ich po raz pierwszy? Dołącz do Warszawskich Dni Seniora i daj się poznać ze srebrnej strony. Wydarzenia można zgłaszać do 14 sierpnia 2019 r.

Urząd m.st. Warszawy po raz siódmy zaprasza do udziału w Warszawskich Dniach Seniora, które odbędą się między 21 września a 1 października 2019 r. W ciągu 11 dni, stołeczni seniorzy zaznajomią się z bogatą ofertą warszawskich organizacji i instytucji. Twórcy wydarzeń zaś lepiej poznają potrzeby i oczekiwania starszych mieszkańców stolicy, których jest aż 486 tys.

Zachęcamy zatem do rejestracji i zgłaszania propozycji dla warszawskich seniorów.

BIERZESZ UDZIAŁ KOLEJNY RAZ?

Jeśli Państwo rejestrowali się w 2018 roku prosimy o skorzystanie z linka do konta instytucji, który otrzymaliście mejlowo w zeszłym roku. Jeśli Państwo nie mają do niego dostępu prosimy o e-mail na adres: ext.jtabaka@um.warszawa.pl o tytule „WDS PROŚBA O LINK” z nazwą instytucji/organizacji i imieniem, nazwiskiem osoby kontaktowej, wraz z telefonem.

BIERZESZ UDZIAŁ PIERWSZY RAZ?

Rejestracja możliwa na stronie: http://rejestracja2019.wds.org.pl/ do 14 sierpnia 2019 r.

PROGRAM WYDARZEŃ

Program zgłoszonych wydarzeń pojawi się 10 września 2019 r. na stronie: www.wds.org.pl i 12 września w drukowanym Informatorze, a także pod numerem telefonu 19115 i w punktach informacji Warszawskich Dni Seniora, które będą działać w trakcie WDSu. 

Koordynacja WDSu: Katarzyna Jabłońska, ext.k.jablonska@um.warszawa.pl, 22 443 14 75.

Więcej informacji:  www.senioralna.um.warszawa.pl/WDS | www.facebook.com/WarszawaSenioralna

Pin It on Pinterest

Share This