Razem z piękną pogodą, rozpoczął się sezon piknikowy. Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu na to, jak spędzić z całą rodziną sobotę, 29 czerwca, mamy coś dla Ciebie – wpadnij na grilla do Willi Wiosennej.

W planie, oprócz dobrego jedzenia i świetnej atmosfery, przewidziano dużo atrakcji, wśród których każdy – zarówno senior, jak i jego bliscy – znajdzie coś ciekawego dla siebie.

W programie między innymi:

  • Konsultacje psychologa – W czasie indywidualnej rozmowy senior będzie mógł np. dowiedzieć się ,co się dzieje z jego pamięcią i jak można ją ćwiczyć, a rodzina dostanie wskazówki, jak opiekować się osobą z demencją.
  • Porady fizjoterapeuty – Dla osób starszych odpowiednio zaplanowana fizjoterapia może mieć ogromne znaczenie w poprawie jakości życia. W czasie indywidualnej porady każdy chętny otrzyma cenne wskazówki, dostosowane do swojego stanu zdrowia.
  • Wykład psychologa: dowiemy się m.in.  kiedy zwykłe roztargnienie może być objawem choroby.
  • Zwiedzanie Willi Wiosennej: chcesz sprawdzić jak wygląda dzień w domu spokojnej starości? Kamil Godzisz, opiekun klienta, odpowie na każde pytania i oprowadzi po Willi Wiosennej. To dobra okazja do tego, aby się przekonać, że dom seniora to bezpieczne i wygodne miejsce z szerokim zapleczem medycznym, z którego można korzystać zarówno na stałe, jak i w formie turnusów rehabilitacyjnych.
  • A dla chętnych konkurs w którym do wygrania będzie

3-dniowy pobyt dla seniora w Willi Wiosennej!

 Zapraszamy do Willi Wiosennej!

Kiedy: 29 czerwca 2019 r. , w godzinach 11.00-16.00

Gdzie: Willa Wiosenna, ul. Wiosenna 1, 05-860 Święcice, tel. 22 88 777 00

Pin It on Pinterest

Share This