Przerost gruczołu krokowego u mężczyzn po 55. roku życia to jedna z najczęściej pojawiających się męskich dolegliwości. Szacuje się, że cierpi na nią nawet co drugi mężczyzna. Jak zatem rozpoznać przerost prostaty? Jak leczyć dolegliwości? Jakie szanse niosą nowe technologie w leczeniu prostaty?

  • Na te pytania odpowie lek. med. Paweł Wisz, urolog krakowskiego Szpitala na Klinach, który w dniach 16-20 września br. organizuje bezpłatne konsultacje dla panów, którzy chcą się przebadać i uzyskać odpowiedzi na pytania związane z prostatą i nie tylko. 

Dzięki bezpłatnym poradom, zorganizowanym w Szpitalu na Klinach, pacjenci mają możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania, związane z nieprawidłowymi wynikami lub dolegliwościami dotyczącymi prostaty. 

Konsultacje skierowane są w szczególności do Panów po 45. roku życia, u których w rodzinie występowały choroby nowotworowe, mają podwyższone wyniki badań PSA, oraz do tych, u których występują trudności lub ból podczas oddawania moczu, konieczne są częste wizyty w toalecie, zwłaszcza w nocy,występuje naglące parcie na mocz lub zauważyli krew w moczu – mówi Paweł Wisz, lekarz-urolog w Szpitalu na Klinach. Zachęcam Panów do skorzystania z możliwości przebadania się i rozwiania wszelkich obaw i wątpliwości. Szybkie wykrycie problemów z prostatą, pozwala na szybszą reakcję medyczną, a z drugiej strony potwierdzenie lekarskie, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, jest informacją na wagę złota dodaje. 

Nie bez znaczenia jest również możliwość odbycia konsultacji urologicznej w jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie szpitali w Polsce, pod okiem lekarza z międzynarodowym doświadczeniem. Paweł Wisz pracował między innymi w Klinice Urologii w Leverkusen, następnie w najlepszym centrum urologii w Europie, a dzisiaj jest jednym z siedmiu urologów na świecie, którzy odbyli certyfikowane szkolenie u boku mistrza tej dziedziny prof. Alexandre Mottrie, jak i pod kierownictwem amerykańskiego mistrza robotycznej prostatektomii, prof. Patela. Jest również jedynym polskim międzynarodowym trenerem robotyki chirurgicznej w ośrodku ORSI ACADEMY. 

Krakowski Szpital na Klinach zaprasza w  dniach 16 – 20 września br. na bezpłatne konsultacje urologiczne oraz rozmowy z lekarzem dotyczące nowoczesnych technik operacyjnych, w tym zabiegów z użyciem robota da Vinci. 

  • 16.09, poniedziałek – 12.00 – 15.00
  • 18.09, środa – 8.00 – 11.00 
  • 19.09, czwartek – 16.00 – 19.00
  • 20.09, piątek – 9.00 – 12.00

Aby skorzystać z konsultacji należy zarejestrować się pod nr telefonu: 12 267 40 64. Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. 

Zapraszamy do umówienia się na konsultację urologiczną!

Więcej informacji: www.szpitalnaklinach.pl

Pin It on Pinterest

Share This